VICOM otevřel novou prodejnu v pražských Holešovicích

24. 8. 2022

aktuality ze skupiny

VICOM nvá prodejna Praha Bubenská

Společnost VICOM si připisuje další úspěch, otevření již sedmé pobočky. Vína ze všech koutů světa jsou vám tak zase o kus blíže.

Věříme, že nově otevřená pobočka Wine shop & bar Bubenská má, díky své poloze v blízkosti kancelářských budov, ambice stát se příjemným místem pro posezení s kolegy po práci i místem pro pracovní setkávání.

Současně bude nová pobočka, stejně tak jako ostatní vinné bary ze sítě VICOM, fungovat jako výdejní místo pro e-shop. Z pohodlí domova si tak vyberete česká i světová vína, destiláty a řemeslná piva a cestou z práce si je na pobočce vyzvednete. Široký sortiment vín k zakoupení s sebou naleznete také přímo ve vinném baru a i zde vína nakoupíte za e-shopové ceny.

Ve Wine shop & bar Bubenská pro vás také pravidelně pořádají ochutnávky a vinné akce. Přijďte tento čtvrtek 24. 08. 2022 na Sylvánské zelené 5x jinak nebo příští čtvrtek 01. 09. 2022 zavzpomínejte na uplynulé léto na akci Růžová vína – loučení se s létem.

Wine shop & bar Bubenská

Bubenská 1477/1,
170 00, Praha 7 – Holešovice
tel.:+420 603 409 705
e-mail: [email protected]
Otevírací doba:
Po—Pá: 10:00 — 18:00
So: Zavřeno
Ne: Zavřeno

VICOM je známým a vyhledávaným specialistou na česká i zahraniční vína a synonymem pro široký výběr kvalitních vín ze všech koutů světa. Vína pro vás do ČR vozí už od roku 1993.
E-shop vicom-vino.cz je určen pro maloobchodní velkoobchodní zákazníky, a kromě širokého výběru vín nabízí také doplňkový sortiment, jako jsou destilátyřemeslné pivo, vybrané nealkoholické nápoje a nejrůznější delikatesy.