ISC mění své logo a rozšiřuje nabídku služeb

9. 2. 2022

Společnost ISC Communication Czech a.s. po 30 letech působení na trhu inovovala své logo a značku, aby odpovídaly moderním trendům. Zároveň na základě podrobné analýzy trhu a interních průzkumů připravila novou strategii směřování firmy do budoucna.

ISC je distributor technických zařízení s 30letou zkušeností. Pro své partnery a zákazníky zajišťuje dodávku technických zařízení s širokým rejstříkem služeb na míru. Nabízí více než 6 000 produktů od telekomunikačních zařízení přes kamerové systémy, klimatizace a tepelná čerpadla, zabezpečovací zařízení až po led osvětlení. Svým sortimentem oslovila již 225 000 spokojených zákazníků.  

Nová vizuální identita je postavena na jednoduchém logu a výrazné červené barvě. Futuristické prvky, práce s designem a kruhovým patternen a způsob prezentace produktů odkazují na nový moderní přístup a ambiciózní cíle.  

Rebranding je významnou součástí nové marketingové a obchodní strategie. Hlavním cílem společnosti je nabízet kvalitní produkty, odborné a profesionální distributorské služby s přidanou hodnotou a umět navrhnout a nabídnout kompletní technická řešení na míru všem svým zákazníkům.  

Novou vizí je „Plug & Play“ přístup. Zákazníci si díky tomu pouze vyberou svůj produkt a dále se nemusejí o nic starat. Dalším krokem v rozvoji je plánovaná nová webová prezentace společnosti.  

„Věříme, že technologie má zlepšovat a usnadňovat lidem život. Nejsme z těch, co by se nechali ovládat technologií. Technologii ovládáme my.“