Corporate Funding Manager

FWG atlantiso

full time

Česká republika

Skupina FWG atlantiso naplňuje vizi vybudování silné skupiny firem, jejichž podnikání je primárně založeno na kvalitních produktech a službách, na hodnotě spolupráce a odpovědnosti, dlouhodobé udržitelnosti a vytváření zisků.
Naším záměrem při budování, nákupu či rozvoji našich firem je kvalita, dlouhodobost a udržitelný rozvoj, proto jsme více než investiční skupinou. Ačkoliv pracujeme na maximálním zisku, dbáme na spokojenost našich zaměstnanců a jejich rodin. Věříme, že poctivá práce je více než tisíc slov. Věříme, že zisk jde v ruku v ruce se spokojeností našich zákazníků, partnerů a zaměstnanců.
FWG atlantiso podniká v oborech lighting, communication, e-commerce, finance, telecommunication, wine distribution, vineyard, pet food, wholesale, retail, consulting, M&A, tax and accounting.
Děláme věci jinak, děláme věci progresivně, děláme věci tak, aby opravdu fungovali. A hledáme někoho, kdo to má stejně! Věříme v rovné příležitosti, z 14 TOP manažerů skupiny FWG atlantiso je 7 žen

Pro doplnění našeho manažerského teamu hledáme zkušeného profesionála, člověka, který chce dělat smysluplnou práci, člověka s osobní odpovědností.

Corporate Funding Manager

Od CFO FWG atlantiso:
„Potřebuji k sobě profesionála, který se stane klíčovou součásti našich projektů s přesahem a potenciálem měnit zavedené postupy. Tato příležitost není vhodná pozice pro hledače složitostí, mluvky a sebeprezentátory bez výsledků. Je nutné, abys měl práci na prvním místě a měl vnitřní motivaci uspět a spolupracovat při budování firmy, jejíž cílem bude v dalších letech růst a rozvoj v rámci trhů EU. Hledám profesionála a nadšence, pro kterého je práce hlavní motivací a životním cílem, člověka náročného na sebe i svůj tým, ale spravedlivého a etického. Za sebe udělám maximum, abychom společně uspěli.“ Jaroslav Klečka, CFO a akcionář FWG atlantiso.

Co budeš dělat první měsíc:
Rozkoukáš se, potkáš se s klíčovými lidmi, uděláš i obrázek o skupině a jednotlivých firmách, společně s CEO a CFO skupiny začneš připravovat strategii v oblasti fundingu.

Co budeš dělat prvních pár měsíců:
Postupně začneš nastavenou strategii realizovat a měnit v praktické výsledky.

Co budeš dělat první rok:
Nastavíš koncepční strategii, budeš se věnovat diverzifikaci zdrojů a dlouhodobému plánu fundingu.

Co budeš dělat v následujících letech:
Záleží na tom, jak se budeš dále profilovat a kde bude tvá silná stránka. Ideálně budeš budovat dál své vlastní oddělení, které bude zaměřeno na rozvoj skupiny.

Co od tebe očekáváme?
✅ Zkušenost s řešením financování holdingových struktur, znalosti finančních a kapitálových trhů.
✅ Praxe min. 5 let na obdobné pozice.
✅ Znalosti Corporate Finance s prokazatelnými výsledky.
✅ Přirozené vystupování s výbornými komunikačními schopnostmi.
✅ Umění jednat diplomaticky.

Co Ti nabízíme:
✅ Motivační finanční ohodnocení.
✅ Flexibilní začátek a konec pracovní doby.
✅ Přátelské prostředí a osobní přístup.
✅ Slevy na firemní produkty.

Lokalita: Praha/ČR

Termín nástupu: dohodou

Chceš se dozvědět více? Pak se ozvi, kontaktuj nás zaslání CV a několika slov o Tvé motivaci, nebo zavolej na tel: 731 492 241. Rádi se s Tebou setkáme a probereme vzájemná očekávání.